LiuGongValjar

6612FVibracijski valjar · 12.000 kg · 129 kW · Stage V

Delovna masa
12.000kg
Moč motorja
129kW
Delovna širina bobna
2.130mm
Centrifugalna sila
300 / 190kN
O IZDELKU

6612F

EU Stage V

LiuGong 6612F je vibracijski valjar z motorjem Cummins F3.8, močjo 129 kW pri 2.500 vrt/min in delovno maso 12.000 kg. Boben širine 2.130 mm in dve nastavitvi vibracij omogočajo prilagoditev zbijanja podlagi.

Centrifugalna sila znaša 300 / 190 kN, frekvenca 32 / 36 Hz in amplituda 2,0 / 1,0 mm. Teoretična sposobnost premagovanja vzpona znaša 60%, hitrost vožnje pa do 12 km/h.

LASTNOSTI

Lastnosti
izdelka

01

Cummins F3.8: 129 kW · EU Stage V

GALERIJA

V akciji

Potrebujete ponudbo za 6612F?

Pošljite povpraševanje in kontaktirali vas bomo s konfiguracijo in roki dobave – odgovor v enem delovnem dnevu.

SPECIFIKACIJA

6612F · Stage V

Ključne tehnične specifikacije za model 6612F.
Delovna masa12.000 kg
MotorCummins F3.8
Nazivna moč129 kW (2.500 rpm)
Delovna širina bobna2.130 mm
Centrifugalna sila300 / 190 kN
Frekvenca vibracij32 / 36 Hz
Nazivna amplituda2,0 / 1,0 mm
Premagovanje vzpona60%
Največja hitrost vožnje12 km/h
Obračalni polmer6.500 mm

PDF brošura ↓ · Stage V